![Οι αμετανόητοι Μητσοτακισταί, η καμινάδα και ο κύριος Παντελής Καραλευθέρης](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2022-10-08_160740.jpg)
Οι αμετανόητοι Μητσοτακισταί, η καμινάδα και ο κύριος Παντελής Καραλευθέρης
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 292
Σε ανάρτηση πρόσφατη στο fb, βλέπουμε τον κύριο Καραλευθέρη να πανηγυρίζει, με ιαχές και Φιλιππικούς να μεταδίδει το μήνυμα της ΧΑΡΑΣ, που γκρεμίζεται άλλο ένα τμήμα της Κραταιάς άλλοτε ΔΕΗ.
Πρόκειται για καμινάδα στη ΛΙΠΤΟΛ.
Γιατί κύριε Καραλευθέρη πανηγυρίζουμε; Τη Συλλογική μνήμη γκρεμίζουν, την Ιστορία της Εορδαίας και κονιορτοποιούν το παρελθόν.
Όσο και αμετανόητος Μητσοτακιστής να δηλώνεται, είναι απαράδεκτο να πανηγυρίζετε ως Δημόσιο πρόσωπο, που καταστρέφεται ο Τύμβος, που μας οδηγεί στο Παρελθόν μας.
Αλλού θα ήταν μνημείο και ζώσα Ιστορία, εμείς την αρνούμεθα.
Επίσης στη Γερμανία έφεραν από την εφεδρεία τις μονάδες της εκεί ΔΕΗ, εμείς τις απαξιώνουμε και τις διαλύουμε, διαβάστε σε πρόσφατο άρθρο. https://ptolemais-post.gr/news/8865-germania-2-1gw-palaias-lignitikis-paragogis-piran-fyllo-epistratefsis-gia-ti-sotiria-tis-asfaleias-efodiasmoy
Είναι απόλυτα τοξικές τέτοιες συμπεριφορές.
Το φαινόμενο ονομάζεται "μάτια ερμητικά κλειστά"!!!!
Διαβάζουμε σε πρόσφατη ανάρτηση
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment