Η Πολιτιστική Λέσχη Ποντίων Περδίκκα, με αφορμή τις «γιορτές παράδοσης και πολιτισμού» υποδέχεται τον γνωστό καλλιτέχνη Ματθαίο Τσαχουρίδη και το επιτελείο του, αύριο Πέμπτη 1η Σεπτεμβρίου, στις 21:00, στο γήπεδο του χωριού, σε ένα ποντιακό, και όχι μόνο, μουσικοχορευτικό πρόγραμμα. Η εκδήλωση διοργανώνεται σε συνεργασία με την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας και το Δήμο Εορδαίας
ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΣΥΝΤΑΞΗ: Mαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment