![Πριν από λίγο το Δημοτικό Συμβούλιο Εορδαιας ενέκρινε, κατά πλειοψηφία, αύξηση της τάξης του 28% στα τέλη φωτισμού και καθαριότητας για το 2024.](https://ptolemais-post.gr/images/eyxes_plakenta.jpg)
Πριν από λίγο το Δημοτικό Συμβούλιο Εορδαιας ενέκρινε, κατά πλειοψηφία, αύξηση της τάξης του 28% στα τέλη φωτισμού και καθαριότητας για το 2024.
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 685
Πριν από λίγο το Δημοτικό Συμβούλιο Εορδαιας ενέκρινε, κατά πλειοψηφία, αύξηση της τάξης του 28% στα τέλη φωτισμού και καθαριότητας για το 2024. Η δεύτερη πρόταση, της αρμόδιας υπηρεσίας, έφερε το ύψος της αύξησης στο 50%. Αντιθέτως παραμένουν ως έχουν (μηδενικά)τα τέλη Κοινοχρήστων χώρων.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment