![ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ - Στην Παιδιατρική Κλινική του Μποδοσάκειου](https://ptolemais-post.gr/images/mpodosakio_ευχαριστηριο.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ - Στην Παιδιατρική Κλινική του Μποδοσάκειου
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 412
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Ευχαριστούμε δημόσια και από καρδιάς το Ιατρικό και Νοσηλευτικό ανθρώπινο δυναμικό της Παιδιατρικής Κλινικής του Μποδοσάκειου Νοσοκομείου Πτολεμαΐδας, αφού κατά την νοσηλεία της κόρης μας διαπιστώσαμε εν τοις πράγμασι την άριστη επιστημονική επάρκεια τους, το υψηλό αίσθημα ευθύνης, ήθους και καθήκοντος προς τα παιδιά και τους γονείς τους, δημιουργώντας τους αίσθημα πλήρους ασφάλειας και απολαβής φροντίδας υψηλού επιπέδου.
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε θερμά τους ιατρούς μας κο Κυφωνιδη και κ Απαζίδου οι οποίοι με τον επαγγελματισμό και το ήθος που τους διακρίνει, εφάρμοσαν την επιστημονική και ιατρική τους γνώση και εμπειρία, άμεσα και ομαλά, στην ασθένειας της μικρής μας.
Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την Προϊστάμενη, τις Νοσηλεύτριες, τις καθαρίστριες και τις τραπεζοκόμους της κλινικής για το υπομονετικό, αθόρυβο και σιωπηλό έργο που νυχθημερόν επιτελούν με ήθος, ευγένεια, επαγγελματισμό και πάντα με ζεστά χαμόγελα.
Με εκτίμηση και τις θερμότερες ευχαριστίες Καραΐσκος Γιώργος-Πλαγερινού Κλαίρη,
Μαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment