![Ο κ. Χαρακτσής και η κ. Τερζοπούλου - Στο (κατά) κόκκινο η Έντασις](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2022-09-28_233606εεεε.jpg)
Ο κ. Χαρακτσής και η κ. Τερζοπούλου - Στο (κατά) κόκκινο η Έντασις
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 438
Ο κ. Χαρακτσής και κ. Τερζοπούλου - Στο (κατά) κόκκινο η Έντασις
Ως συνήθως το μπάχαλο προκύπτει, όταν προσπαθεί να ομιλήσει η επικεφαλής της μείζονος Αντιπολιτεύσεως και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου προσπαθεί να της στερήσει το λόγο.
Είναι χαρακτηριστική η σκηνή!
"Πέστε μας τι δεν κάναμε σωστά κυρία Τερζοπούλου", την ερωτά και όταν του απαντά η Αρχηγός της Αντιπολιτεύσεως της λέει με τρόπο εμβληματικό: Σας έδωσα το λόγο;
Είναι απίστευτα αυτά που συμβαίνουν και αν δεν είχαν μια τραγική διάσταση θα ευθυμούσε ολόκληρη η Εορδαία.
Ας κατεβάσουμε τους τόνους και ας μιλήσουν όλοι, δεν νομίζω να αερολογεί η κ. Τερζοπούλου, δεν είμαι, ας μου συγχωρεθεί η αγοραία έκφρασις Τερζοπουλικός, είναι γνωστή η ιδεολογική μου τοποθέτησις.
Εν κατακλείδι ο συμπαθής Πρόεδρος είναι ο θορυβοδιέστερος όλων.
Και οι φωνές αγγίζουν τα όρια της προσωπικής προσβολής.
Ας κατεβάζουμε τους τόνους όλοι…..
Ανεβαίνει και άλλο βίντεο.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment