Η Ερώτησις του Προέδρου της Δημοτικής Κοινότητος Ισαάκ Νικολαΐδη, για τη χάραξη της Νέας Σιδ. Γραμμής
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 396
Εύστοχος όπως πάντα ο κύριος Νικολαΐδης, έθεσε εκ νέου το ερώτημα της επιστολής Μιχάλη Παπαδόπουλου (ο τελευταίος έχει γίνει η πολιτική πέτρα του σκανδάλου στην Εορδαία) και μάλιστα έβαλε και το ζήτημα του ασφυκτικού χρόνου, αφού δεν υπάρχουν άλλα περιθώρια, άλλα δεδομένου ότι η τελική πρόταση θα πρέπει να κατατεθεί μέχρι τις 31 ΟΚΤ 2022 στην Ευρωπαία Επίτροπο.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment