Εκδήλωσις του Κδαπ Αρλεκίνος και του Δήμου Εορδαίας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 442
Το πιο όμορφο φεστιβάλ έρχεται στην πόλη μας την Κυριακή 18/9 !!
Με αφορμή την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κινητικότητας ,11 Σύλλογοι από τα Δημοτικά Σχολεία Πτολεμαΐδας σε συνεργασία με το Κδαπ Αρλεκίνος και το Δήμο Εορδαίας θα σας ταξιδέψουν στα αστέρια με ασφάλεια, στο Πάρκο Έκτακτων Αναγκών!!!
Μαζί μας το Φορητό Πλανητάριο με δωρεάν είσοδο για όλα τα παιδιά και πλούσιο πρόγραμμα δράσεων με κινητικά παιχνίδια, κατασκευές ,χορούς για μικρούς & μεγάλους γευστικά ροφήματα & σνακ από τους Vanners και άλλες εκπλήξεις!!!
Η δράση ξεκινάει από τη Λαϊκή αγορά με Ποδηλατοβόλτα για όλους και ώρα 16:00 !!!
Το Magic Bus θα είναι εκεί για όσους πεζούς θέλουν να επιβιβαστούν!!!
Σας περιμένουμε όλους!!!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment