![Περδίκκας Εορδαίας: Η επιδρομή του «καουμπόη» κ. Τσάκα](https://ptolemais-post.gr/images/εικόνα_Viber_2022-08-25_19-09-56-316εφσαφ.jpg)
Περδίκκας Εορδαίας: Η επιδρομή του «καουμπόη» κ. Τσάκα
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 1170
Καουμπόηδες, ακριβώς! Μπαίνουμε με το έτσι θέλω μέσα στις γειτονιές, τρυπάμε, σπάμε σωλήνες, καταστρέφουμε το οδόστρωμα (έστω ταλαιπωρημένο) και δεν λογαριάζουμε τίποτα!
Μην το ξεχάσουμε, αφήνουμε θηριώδεις σωλήνες εκτεθειμένες σε παιδικές γειτονιές, με κίνδυνο ατυχήματος, γιατί να μην το κάνουμε άλλωστε, η Κυβέρνησις πέρασε ένα περίεργο νόμο που νομίζουμε μας δίνει το δικαίωμα και επίσης "είμαστε καουμπόηδες".
Λαλίστατε κύριε Κωνσταντινίδη θα πάρετε θέση;
Κυρία Βρυζίδου που διατελέσατε και Δήμαρχος Εορδαίας (εν τη από Κοζάνη διαδρομή) θα λάβετε θέση;
Κύριε Αμανατίδη, τουλάχιστον εσείς ακούτε, οφείλετε να λάβετε θέση.
Κύριε Παπαδόπουλε, από εσάς δεν έχουμε απαίτηση να λάβετε θέση, εδώ για το τραίνο, την κάνετε γυριστή, έτσι το ονομάζει το πολιτικό φαινόμενο ο Λαός, μας, για τον Περδίκκα θα λάβετε…..
Υ.Γ.
Με τόσα που έχουμε γράψει, ενδεχομένως να μας θεωρεί και κατάσκοπους ο Μητσοτάκης και να μας παρακολουθεί, μαζί με όλη την Κοινότητα!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment