![Το 3ο φεστιβάλ τοπικών προϊόντων Γρεβενών γεύσεις ξεκινάει σήμερα Τρίτη στην κεντρική πλατεία Γρεβενών.](https://ptolemais-post.gr/images/κατάλογος-10.jpg)
Το 3ο φεστιβάλ τοπικών προϊόντων Γρεβενών γεύσεις ξεκινάει σήμερα Τρίτη στην κεντρική πλατεία Γρεβενών.
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 369
Σήμερα Τρίτη το πρόγραμμα περιλαμβάνει στις 8:30 έναρξη φεστιβάλ από τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη Γρεβενών Δαβίδ. Στις 9 παιδική χορωδία Μητρόπολης Γρεβενών, στις 9:30 σύλλογος φίλων θερμαικού ΑΠΟΛΛΟΝ, στις 10 το βράδυ Αμανίτες. Την Τετάρτη 29 Ιουνίου στις 8 το βράδυ σύλλογος Γρεβενιωτών Κοζάνης Αιμιλιανός, στις 8:30 Λαογραφικός όμιλος Κοζάνης « φίλοι της παράδοσης’, στις 9 το βράδυ Σύλλογος Μεγαλολιβαδιωτών Πάϊκου Θεσσαλονίκης, στις 9:30 Πολιτιστικός Σύλλογος Μαρκίδες Πούλιου Σιάτιστας, στις 10 το βράδυ GHIZERAY.
Την Πέμπτη 30 Ιουνίου στις 8 το βράδυ εμφανίζεται το τμήμα παραδοσιακών χορών Δήμου Γρεβενών, στις 8:30 πολιτιστικός σύλλογος Καρυωτών Γιαννιτσών Ανατολική Ρωμυλία, στις 9 το βράδυ Σύλλογος Γρεβενιωτών Θεσσαλονίκης και στις 9;30 Λαϊκή ορχήστρα με τον Χρήστο Γαλανό. 21:00-12:00 Λευκή Νύχτα
https://www.ertnews.gr/perifereiakoi-stathmoi/kozani/grevena-festival-topikon-proionton-2/
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment