![- Δεσμευόμαστε για αποκατάσταση του «Δ» της ΔΕΗ](https://ptolemais-post.gr/images/ρτρυρυ356υ345υ3.jpg)
- Δεσμευόμαστε για αποκατάσταση του «Δ» της ΔΕΗ
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 518
- Δεσμευόμαστε για αποκατάσταση του «Δ» της ΔΕΗ και επαναφορά της εταιρείας σε στρατηγική υπεράσπισης της κοινής ωφέλειας και όχι της αύξησης των κερδών των μετόχων της.
- Δεσμευόμαστε για αποσύνδεση της τιμής της ενέργειας από τη τιμή του φυσικού αερίου, με παρεμβάσεις όπως αυτές που ξεκίνησαν οι προοδευτικές κυβερνήσεις στην Ισπανία και τη Πορτογαλία, αλλά και για πλαφόν στη χονδρική τιμή του ηλεκτρικού ρεύματος.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment