![Σε εξέλιξη η εκδήλωση στο προαύλιο του 3ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας αφιερωμένη στην Παγκόσμια ημέρα Παιδικού βιβλίου. Η πρωτοβουλία ανήκει στο Σύλλογο Γονέων- Κηδεμόνων του Σχολείου, στηρίζεται από τους εκπαιδευτικούς, συμμετέχουν με ενθουσιασμό οι](https://ptolemais-post.gr/images/gndfgjjdyjyjyjfyyjt.jpg)
Σε εξέλιξη η εκδήλωση στο προαύλιο του 3ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας αφιερωμένη στην Παγκόσμια ημέρα Παιδικού βιβλίου. Η πρωτοβουλία ανήκει στο Σύλλογο Γονέων- Κηδεμόνων του Σχολείου, στηρίζεται από τους εκπαιδευτικούς, συμμετέχουν με ενθουσιασμό οι
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 4023
Σε εξέλιξη η εκδήλωση στο προαύλιο του 3ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας αφιερωμένη στην Παγκόσμια ημέρα Παιδικού βιβλίου. Η πρωτοβουλία ανήκει στο Σύλλογο Γονέων- Κηδεμόνων του Σχολείου, στηρίζεται από τους εκπαιδευτικούς, συμμετέχουν με ενθουσιασμό οι μαθητές...
Μαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment