![Το Σωματείο Εργαζομένων του Μποδοσάκειου Νοσοκομείου Πτολεμαΐδας εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του εκλιπόντα ιατρού συναδέλφου Ουαχάμπ Μπάσεμ](https://ptolemais-post.gr/images/mpodosakio_1_συλλυπητηριο_μπασεμ.jpg)
Το Σωματείο Εργαζομένων του Μποδοσάκειου Νοσοκομείου Πτολεμαΐδας εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του εκλιπόντα ιατρού συναδέλφου Ουαχάμπ Μπάσεμ
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 17358
Το Σωματείο Εργαζομένων του Μποδοσάκειου Νοσοκομείου Πτολεμαΐδας εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του εκλιπόντα ιατρού συναδέλφου Ουαχάμπ Μπάσεμ.
Πάντα εξυπηρετικός, εργατικός, πρόσχαρος και συνεργάσιμος.
Καλό ταξίδι στο φως Μπάσεμ....
Οι συνάδελφοι του Νοσοκομείου Πτολεμαΐδας.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment