![ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2022-09-27_122632.jpg)
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 295
Κάλεσμα προς εθελοντές
Την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 6μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου, Νοσοκομείου 7, 3ος όροφος, προσκαλούνται όσοι θα ήθελαν να συμμετέχουν ως εθελοντές σε δραστηριότητες που αφορούν στα παιδιά του Συλλόγου.
Είτε ως συνοδοί είτε να προτείνουν και οι ίδιοι δραστηριότητες που θα βοηθήσουν στην κοινωνικοποίηση των παιδιών αλλά και την ευαισθητοποίηση σε θέματα αναπηρίας.
Σας περιμένουμε
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment