![Επίσκεψη του Προέδρου Δημοτικής Κοινότητος στο νέο διοικητή του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας κ. Παναγιώτη Αβραμίδη](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2022-09-08_131208.jpg)
Επίσκεψη του Προέδρου Δημοτικής Κοινότητος στο νέο διοικητή του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας κ. Παναγιώτη Αβραμίδη
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 710
Ptolemais-post: Είναι η πρώτη φορά (το έχουμε ξαναεπισημάνει) που η Δημοτική Κοινότης Πτολεμαΐδος αποκτά ρόλο στη Διακυβέρνηση της Πτολεμαΐδος και ασφαλώς δεν της χαρίστηκε από τη Δημοτική Αρχή!!!
Το νέο διοικητή του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας κ. Παναγιώτη Αβραμίδη επισκέφτηκα σήμερα Τετάρτη 07 Σεπτεμβρίου ως πρόεδρος της Κοινότητας Πτολεμαΐδας, ευχόμενος καλή δύναμη και επιτυχία στα νέα του καθήκοντα και καλή συνεργασία.
Με ιδιαίτερη χαρά ο νέος Διοικητής με υποδέχθηκε και στη διάρκεια της επίσκεψής μου συζητήσαμε θέματα και υπήρξε ταύτιση απόψεων, τονίζοντας την ανάγκη της συνεχούς συνεργασίας μας με στόχο:
την αντιμετώπιση κυκλοφοριακών προβλημάτων της πόλης,
την απρόσκοπτη διέλευση ΑΜΕΑ και πεζών,
την αύξηση του αισθήματος ασφάλειας,
με αποτέλεσμα την παροχή ποιοτικότερων υπηρεσιών προς τους πολίτες που υπηρετούμε.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment