![Τον Δήμαρχο Εορδαίας Παναγιώτη Πλακεντά επισκέφθηκε ο νέος Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας, Παναγιώτης Αβραμίδης.](https://ptolemais-post.gr/images/301730225_1482699005567069_2110168790679131015_n.jpg)
Τον Δήμαρχο Εορδαίας Παναγιώτη Πλακεντά επισκέφθηκε ο νέος Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας, Παναγιώτης Αβραμίδης.
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 364
Τον Δήμαρχο Εορδαίας Παναγιώτη Πλακεντά επισκέφθηκε ο νέος Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας, Παναγιώτης Αβραμίδης.
Τον Δήμαρχο Εορδαίας Παναγιώτη Πλακεντά επισκέφθηκε σήμερα Τρίτη 30 Αυγούστου 2022, στο γραφείο του στο Δημαρχείο, ο νέος Διοικητής Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας Παναγιώτης Αβραμίδης, με αφορμή την επίσημη ανάληψη των καθηκόντων του.
Ο κ. Πλακεντάς ευχήθηκε στον κύριο Αβραμίδη ευδόκιμη θητεία και κάθε επιτυχία στο έργο που ανέλαβε, ενώ στη συνάντηση αυτή συζητήθηκαν θέματα που αφορούν στην οδική ασφάλεια των κατοίκων της περιοχής μας.
ίρη![302536313_1482699112233725_8743815831530948781_n.jpg](/images/302536313_1482699112233725_8743815831530948781_n.jpg)
![302536313_1482699112233725_8743815831530948781_n.jpg](/images/302536313_1482699112233725_8743815831530948781_n.jpg)
Ο Δήμαρχος τόνισε επίσης πως θεωρεί δεδομένη την μεταξύ τους επικοινωνία και συνεργασία, ενώ διαβεβαίωσε τον Διοικητή της Τροχαίας ότι ο Δήμος Εορδαίας θα σταθεί αρωγός στις προσπάθειες, ώστε να διασφαλιστεί περαιτέρω το αίσθημα ασφάλειας και προστασίας των πολιτών
Μαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment