![Συμβολική διαμαρτυρία μαθητών του 6ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας](https://ptolemais-post.gr/images/τηερτηερτηερτηερηερτηρ.jpg)
Συμβολική διαμαρτυρία μαθητών του 6ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 649
Διαβάζουμε στην ΕΡΤ
Συμβολική διαμαρτυρία μαθητών του 6ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας
Αύριο Τρίτη 31 Μαΐου στις 9.00 π.μ. δύο τμήματα του 6ου Δημοτικού Σχολείου θα βρίσκονται στην διασταύρωση Δήμητρας και 25ης Μαρτίου για ένα τέταρτο για να διαμαρτυρηθούν -εντελώς συμβολικά πλέον - για την ασφαλή τους διάβαση. Στη συνέχεια θα παραδώσουν μαθητική επιστολή στον Δήμαρχο.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment