![Λεφτά υπάρχουν!!! Απευθείας ανάθεση, σε εταιρεία από την Άρτα και με κόστος – τελικά – 3.038,00](https://ptolemais-post.gr/images/kasapidis3.jpg)
Λεφτά υπάρχουν!!! Απευθείας ανάθεση, σε εταιρεία από την Άρτα και με κόστος – τελικά – 3.038,00
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 286
Ptolemais-post: Λεφτά υπάρχουν μόνο που τα παίρνουν ελάχιστοι και στοχευόμενα και δη εκτός της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας. Είναι ψυχοπονιάρης ο Περιφερειάρχης και θέλει να στηρίξει τα εισοδήματα εταιριών εκτός της Περιφέρειας. Όμως αναρωτιέται κανείς, οι άβουλοι του συνδυασμού του που εκλέχτηκαν από το Λαό έχουν συναίσθηση ότι είναι εκλεγμένοι και οφείλουν να υπηρετούν του Πολίτες που τους ανέδειξαν;
Πλήρης παρακμή, πλήρες έλλειμμα Πολιτικής Συνειδήσεως. Οι εκλογές πλησιάζουν και σύντομα θα βρεθούν στον κάλαθο των αχρήστων.
Το δημοσίευμα το ανήρτησε το kozan,gr και μπράβο του. Το ποσό είναι μικρό, αλλά τα ποσά είναι πολλά από ότι διαφαίνεται συνιστούν ως άθροισμα μεγάλα μεγέθη. Να θυμηθούμε και το δρόμο με τις λεύκες εκεί ο άμεσα εμπλεκόμενος ήταν ο κύριος Τζιούμαρης που μοίραζε μηνύσεις στον Περιφερειακό Σύμβουλο της Αντιπολιτεύσεως, από πίσω ήταν ο κυρ Γιώργος. Εάν θυμηθούμε και τα 40 εκατομμύρια θα βουρκώσουμε!!!!
Διαβάζουμε λοιπόν στο kozan.gr https://kozan.gr/archives/398008
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment