![Ποντιακός Σύλλογος Πτολεμαϊδας: Μετά από πρόσκληση του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 4ου δημοτικού σχολείου Πτολεμαϊδας](https://ptolemais-post.gr/images/275135120_7838366516189380_8587291157782003813_n.jpg)
Ποντιακός Σύλλογος Πτολεμαϊδας: Μετά από πρόσκληση του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 4ου δημοτικού σχολείου Πτολεμαϊδας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 802
Μωμόγεροι του Ποντιακού Συλλόγου (τμήμα) Πτολεμαίδας
O Ποντιακός Σύλλογος Πτολεμαϊδας, ολόπλευρα δημιουργεί και ολόπλευρα συμμετέχει, δίνοντας και παίρνοντας χαρά σε μία δύσκολη περίοδο, με ποικίλες δράσεις όπως και η σημερινή, όπου μετά από πρόσκληση του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 4ου δημοτικού σχολείου Πτολεμαϊδας, βρέθηκε στην αποκριάτικη εκδήλωση του σχολείου, με τους χορευτές του.
Τα Κοτσαμάνια, οι μωμόγεροι και η παρουσίαση του ποντιακού δρώμενου, μαζί με μία σύντομη ενημέρωση , καθώς και ενημερωτικό υλικό για το Σύλλογο και τις δραστηριότητες του, συνοδεύτηκαν με τις ευχές όλων μας, για ένα όμορφο τριήμερο και Καλή Καθαρά Δευτέρα, με υγεία, αγάπη και χαρά, σε όλες και όλους!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment