![Κοζάνη: Ορκωμοσία μόνιμης αναισθησιολόγου](https://ptolemais-post.gr/images/CEBACEBFCEB6CEB1CEBDCEB7-CEBCCEB1CEBCCEB1CF84CF83CEB5CEB9CEBF-CEBDCEBFCF83CEBFCEBACEBFCEBCCEB5CEB9CEBF-1068x583-1-1024x559-1.jpg)
Κοζάνη: Ορκωμοσία μόνιμης αναισθησιολόγου
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 588
Το ανέντιμο παιχνίδι των λέξεων, διαβάζουμε: "Υπηρετούσε στο Μαμάτσειο Νοσοκομείο Κοζάνης ως Επιμελήτρια Β΄ τα τελευταία χρόνια και στη ΜΕΘ από την έναρξη λειτουργίας της και γνωρίζει καλά τις δυσκολίες της θέσης που αναλαμβάνει, ιδιαίτερα τώρα εξαιτίας της πανδημίας".
Δεν πρόκειται για καινούργια πρόσληψη αλλά για μονιμοποίηση ήδη κατειλλημένης θέσεως.
Ορκίστηκε και ανέλαβε υπηρεσία στο νοσοκομείο Κοζάνης, σε βαθμό Διευθύντριας Αναισθησιολογίας η κα Ιωάννα Μιμήτου, καταλαμβάνοντας μία από τις τρεις θέσεις αναισθησιολόγων που προκηρύχθηκαν το Φθινόπωρο του 2021.
Η κα Μιμήτου, αναφέρει σε ανακοίνωσή της η διοίκηση του Νοσοκομείου, υπηρετούσε στο Μαμάτσειο Νοσοκομείο Κοζάνης ως Επιμελήτρια Β΄ τα τελευταία χρόνια και στη ΜΕΘ από την έναρξη λειτουργίας της και γνωρίζει καλά τις δυσκολίες της θέσης που αναλαμβάνει, ιδιαίτερα τώρα εξαιτίας της πανδημίας.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment