![Δυστυχώς Αριστεύσαμε! Κοζάνη 380 κρούσματα - Τι φταίει;](https://ptolemais-post.gr/images/ΡΕΦΕςΕΕΥΕςς.jpg)
Δυστυχώς Αριστεύσαμε! Κοζάνη 380 κρούσματα - Τι φταίει;
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 885
Μήπως οι εκδηλώσεις των Δήμων που έβγαλαν ένα στερημένο πλήθος άτακτα στο δρόμο. Τα έγραψα τότε με τις εκδηλώσεις του Χριστουγεννιάτικου δένδρου! Γινόταν το αδιαχώρητο στην Πλατεία, φαντάζομαι τα ίδια έκαναν και οι συντοπίτες μας της Πόλεως Κοζάνης. Αυτά πληρώνονται, για μια στιγμή χαράς κινδυνεύουμε με ολικό κλείσιμο του Νομού.
Ασφαλώς δεν υπάρχει πρόθεση στις Δημοτικές Αρχές, αστοχίες ήταν.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment