![Παλαιστικό Κέντρο Εορδαίας - Επιτυχίες](https://ptolemais-post.gr/images/palaistiko_kentro_eordaias.jpg)
Παλαιστικό Κέντρο Εορδαίας - Επιτυχίες
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 574
Παλαιστικό Κέντρο Εορδαίας. Μπράβο παιδιά!
ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΈΧΟΝΤΕΣ 9 ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΌΓΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΑΝ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ.
Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ
2 ΑΡΓΥΡΑ ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 87 ΚΙΛΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 82 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 1 ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΆΛΛΙΟ ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑ 97 ΚΙΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΟΙ ΤΣΑΡΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 5 ΘΕΣΗ 87 ΚΙΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7 ΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 7 ΘΕΣΗ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΧΑΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 4 ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ. ΜΟΝΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 2/3/2024
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment