«Μαγιάτικη καταιγίδα» επιγράφεται το βιβλίο της Ζωής Τερζίδου- Παπαζήση, και αναφέρεται στο Ολοκαύτωμα των Πύργων, που θα παρουσιαστεί, σήμερα Τετάρτη 5 Οκτωβρίου, στις 18:00, στο Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας. Το βιβλίο θα σχολιάσει ο Πρόεδρος της κοινότητας Πύργων Σαμπακίδης Δημήτριος ενώ αποσπάσματα θα διαβάσει η δικηγόρος εκ Θεσσαλονίκης Πωλίνα Μπιζέρα
ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΣΥΝΤΑΞΗ: Μαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment