![ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ](https://ptolemais-post.gr/images/63b9ac72-amea-2-850x567_c.jpg)
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 210
ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚ.85/ 29/09/2022
Κάλεσμα προς εθελοντές
Την Πέμπτη 29/09/2022 και ώρα 6μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου Νοσοκομείου 7, 3ος όροφος προσκαλούνται όσοι θα ήθελαν να συμμετέχουν στην κατασκευή χειροτεχνιών που θα προτείνουν οι ίδιοι. Η πώληση των χειροτεχνιών αυτών στο bazaar, των Χριστουγέννων και του Πάσχα αποτέλεσε τη σχεδόν μοναδική πηγή εσόδων, που, μαζί με τις δωρεές , συνέβαλαν εδώ και 30 χρόνια στην ύπαρξη του Κέντρου Φροντίδας των παιδιών με αναπηρία και τις υπόλοιπες δραστηριότητες του Συλλόγου.
Σας ευχαριστούμε για την ως τώρα συμμετοχή σας,
Σας περιμένουμε εκ νέου.
Για το Δ.Σ.
Η Γεν.Γραμματέας Η Πρόεδρος
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment