![Στους Αγιασμούς των Ειδικών Σχολείων ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς.](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2022-09-12_180535.jpg)
Στους Αγιασμούς των Ειδικών Σχολείων ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς.
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 263
Στους Αγιασμούς των Ειδικών Σχολείων ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς.
Στους αγιασμούς για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς του Ειδικού Σχολείου – Νηπιαγωγείου που βρίσκεται στο κτίριο Βούλγαρη, καθώς και του Εργαστηρίου Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης στην Κοινότητα Πεντάβρυσου, παραβρέθηκε σήμερα ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς.
Ο κ. Πλακεντάς ευχήθηκε στους μαθητές, στους γονείς, στους κηδεμόνες και στους εκπαιδευτικούς, δύναμη και υπομονή στην προσπάθεια τους, ενώ διαβεβαίωσε ότι ο Δήμος Εορδαίας θα είναι αρωγός σε οτιδήποτε χρειαστούν, ευελπιστώντας για μια χρονιά χωρίς τα προβλήματα που δημιούργησε τα προηγούμενα χρόνια η παγκόσμια πανδημία του κορωνοϊού.
Μαίρη Κεσκιλίδου!!!!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment