Μερικά 24ωρα πριν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιας και οι γονείς στην Ποντοκώμη Κοζάνης, δεν γνωρίζουν που θα πάνε σχολείο τα παιδιά τους. Οι γονείς στην Ποντοκώμη Κοζάνης ενημερώθηκαν πως η παράταση ενός έτους που ζητήθηκε να παραμείνει το Δημοτικό σχολείο και να λειτουργήσει δεν έγινε δεκτή από την ΔΕΗ ΑΕ και υπήρξε αρνητική απόφαση από τον Πρόεδρο και Διευθύνοντα Σύμβουλο Γιώργο Στάσση.
Κοζάνη: Χωρίς σχολείο η Ποντοκώμη – “Οχι” στο αίτημα παράτασης της λειτουργίας του
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 502
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment