![Ζητείται αρμόδιος: Σταχυολογήσεις διαδικτύου (από την πάντα επίκαιρη κ. Μαίρη Κεσκιλίδου)](https://ptolemais-post.gr/images/300763118_1478788652624771_8090588712971147079_n.jpg)
Ζητείται αρμόδιος: Σταχυολογήσεις διαδικτύου (από την πάντα επίκαιρη κ. Μαίρη Κεσκιλίδου)
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 300
Ζητείται αρμόδιος
Διερχόμενοι καθημερινά δίπλα από την ημιτελή οικοδομή, ξέχασαν πόσα χρόνια παραμένει "γιαπί", στη συμβολή των οδών Δημοκρατίας και Κομνηνών, διαμαρτύρονται, για την "εγκληματική", όπως τη χαρακτηρίζουν, αδιαφορία από πλευράς κάθε αρμόδιου φορέα. Επισημαίνουν την επικινδυνότητα του, ειδικότερα για τα παιδιά, κι αυτό γιατί, την ασφάλεια τους, δεν μπορεί να " εγγυηθεί" η υποτυπώδης συρμάτινη περίφραξη. Ζητούν, τώρα, πριν θρηνήσουμε ανθρώπινες απώλειες, την άμεση παρέμβαση των υπεύθυνων.
![300995767_1478788762624760_5113632725103366789_n.jpg](/images/300995767_1478788762624760_5113632725103366789_n.jpg)
![300807636_1478788945958075_4813059285313044747_n.jpg](/images/300807636_1478788945958075_4813059285313044747_n.jpg)
![301059272_1478788849291418_2939283404291647300_n.jpg](/images/301059272_1478788849291418_2939283404291647300_n.jpg)
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment