![Μποδοσάκειον: Νέο αίμα στην Ορθοπαιδική του Νοσοκομείου](https://ptolemais-post.gr/images/287632416_2623986691065422_6572068996106558203_n.jpg)
Μποδοσάκειον: Νέο αίμα στην Ορθοπαιδική του Νοσοκομείου
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 666
Αλίευσις από το fb του κυρίου Παπασωτηρίου, Διοικητή του Μποδοσάκειου!
Παρουσία της Διευθύντριας της Ιατρικής Υπηρεσίας κ. Δέσποινας Καρασαββίδου και του Διευθυντή του Ορθοπαιδικού Τμήματος κ. Κύρου Μιλτιάδη ανέλαβε καθήκοντα ο ορθοπαιδικός μόνιμος γιατρός επιμελητής Β' του ΕΣΥ κ. Μπαρμπάκη Γεώργιο. Τον καλοσωριζουμε!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment