![Ανατολικό Εορδαίας ή Ουκρανία - Σταχυολογήσεις fb (κ. Μάρκου Β.)](https://ptolemais-post.gr/images/287963078_5501345343265076_3337735678744335719_n.jpg)
Ανατολικό Εορδαίας ή Ουκρανία - Σταχυολογήσεις fb (κ. Μάρκου Β.)
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 379
Σήμερα είμασταν τυχεροί !!! Αύριο ποιος ξέρει ;;; Ευτυχώς δεν χτύπησε κανένας, αλλά δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό. Το πρωί θα επισκεφτώ τόν εισαγγελέα, (ελπίζω να με ακολουθήσει ο πρόεδρος του χωριού ), για να καταθέσω ένα πάγιο αίτημα των κατοίκων του Ανατολικού εδώ και πολλά χρόνια , την ταχύτητα διελεύσεις των οχημάτων μέσα στην κοινότητα . Είναι το δεύτερο περιστατικό μέσα σε πέντε μέρες !!! Δεν υπάρχει αύριο η ανοχή τελείωσε .
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment