θεατρική Ομάδα του Συλλόγου Ποντίων Άρδασσας“: Θα λεμ’ατα σο δικαστήριον”
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 323
Πρεμιέρα, χθες Πέμπτη 2/6, για τη θεατρική παράσταση “Θα λεμ’ατα σο δικαστήριον” από τη θεατρική ομάδα του Συλλόγου Ποντίων Άρδασσας. Οι παραστάσεις θσυνεχίζονται την Παρασκευή 3 Ιουνίου και Σάββατο 4 Ιουνίου, στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Εορδαίας.
Ώρα έναρξης 21.30,
Η είσοδος είναι 5 ευρώ.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment