![Σταχυολογήσεις διαδικτύου (fb) - "Γυναίκες της Πτολεμαΐδας"!](https://ptolemais-post.gr/images/279034151_152174477308082_5760180576634829128_n.jpg)
Σταχυολογήσεις διαδικτύου (fb) - "Γυναίκες της Πτολεμαΐδας"!
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 471
Σήμερα χρειάστηκα φαρμακείο.
Περιττό να σας πω ότι ήταν ανοιχτό μόνο ένα φαρμακείο το οποίο ήταν από το πρωί ως το μεσημέρι και έκλεισε για μεσημέρι και άνοιξε ξανά το απόγευμα και θα είναι ανοιχτό ως το πρωί.
Πήγα το απόγευμα λοιπόν να πάρω αυτό που ήθελα, αλλά δεν υπήρχε, δεν με πείραξε οι άνθρωποι θέλησαν να με εξυπηρετήσουν και με το παραπάνω με κάτι παρόμοιο από αυτό που ζητούσα, απλά εγώ δεν ήθελα.
Δεν με πείραξε ότι δεν υπήρχε αυτό που έψαχνα δεν ήταν τόσο επείγον απλά αναρωτιέμαι γιατί?
Ένα φαρμακείο μόνο στην πόλη? Εντάξει αυτό που έψαχνα δεν ήταν τόσο επείγον μπορώ να το βρω και αύριο που θα είναι όλα ανοιχτα απλά αναρωτιέμαι αν ήταν άλλος άνθρωπος στην θέση μου που ήταν επείγον αυτό που ήθελε και απλά δεν το είχε το φαρμακοτεχνία φαρμακείο σε ολόκληρη την πόλη?
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment