Σύγκρουση δύο Ι Χ, 7.40 σήμερα το πρωί στον κόμβο (διασταύρωση) της Άρδασσας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 842
Αλίευσις από το fb της κ. Μαίρης Κεσκιλίδου!
Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε στις 7.40 σήμερα το πρωί στον κόμβο (διασταύρωση) της Άρδασσας, ύστερα από τη σύγκρουση δύο Ι Χ αυτοκινήτων. Επί τόπου έσπευσαν δυνάμεις της Τροχαίας και της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Πτολεμαΐδας.
Σύμφωνα με πληροφορίες, από τη σύγκρουση, πήρε φωτιά το ένα όχημα με τον οδηγό να το εγκαταλείπει έγκαιρα ενώ ο οδηγός του δεύτερου ΙΧ που παγιδεύτηκε στο όχημα του, απεγκλωβίστηκε στη συνέχεια από Πυροσβέστες για να διακομιστεί, πριν από λίγο, με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Μποδοσάκειο Νοσοκομείο Πτολεμαΐδας, έχοντας τις αισθήσεις του. Τις συνθήκες του τροχαίου διερευνά το τμήμα Τροχαίας Πτολεμαϊδας.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment