![Πτολεμαΐδα: Έκθεση ζωγραφικής του Συλλόγου Κρητών](https://ptolemais-post.gr/images/ΑΦΙΣΑ-ΕΚΘΕΣΗΣ-ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ.jpg)
Πτολεμαΐδα: Έκθεση ζωγραφικής του Συλλόγου Κρητών
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 446
Παρόν, ύστερα από δύο χρόνια απραξίας λόγω covid-19, δηλώνει στα πολιτιστικά, τοπικά, δρώμενα, ο Σύλλογος Κρητών και φίλων Κρήτης Πτολεμαΐδας, με την διοργάνωση Έκθεσης Ζωγραφικής, που εγκαινιάζεται την Κυριακή 10 Απριλίου, στις 18:00, στο Πνευματικό Κέντρο και θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι τις 16 Απριλίου, και ώρες λειτουργίες, καθημερινά, από τις 18:00 έως τις 21:00.
ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΣΥΝΤΑΞΗ: Μαίρη Κεσκιλίδου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment