![Παραχώρηση κτηριακών εγκαταστάσεων του Οικοτροφείου Τσοτυλίου για τη λειτουργία Παραρτήματος της Σχολής Πυροσβεστών Πτολεμαΐδας](https://ptolemais-post.gr/images/τγητρητρτητρτγ.jpg)
Παραχώρηση κτηριακών εγκαταστάσεων του Οικοτροφείου Τσοτυλίου για τη λειτουργία Παραρτήματος της Σχολής Πυροσβεστών Πτολεμαΐδας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 477
Παραχώρηση κτηριακών εγκαταστάσεων του Οικοτροφείου Τσοτυλίου για τη λειτουργία Παραρτήματος της Σχολής Πυροσβεστών Πτολεμαΐδας
Υπεγράφη, από τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη Σισανίου και Σιατίστης κ. κ. Αθανάσιο, Πρόεδρο της Διοικούσας Επιτροπής του Οικοτροφείου Τσοτυλίου και τον Διοικητή της Σχολής Πυροσβεστών Πτολεμαΐδας , Πύραρχο κ. Αναστάσιο Καρατζά, παρουσία του Δημάρχου Βοΐου και μέλους της Διοικούσας Επιτροπής του Οικοτροφείου κ. Χρήστου Ζευκλή, σύμβαση παραχώρησης των κτηριακών εγκαταστάσεων του Οικοτροφείου στο Τσοτύλι, για την λειτουργία Παραρτήματος και για όσο χρόνο λειτουργεί η Σχολή Πυροσβεστών Πτολεμαΐδας.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment