![Χωρίς ρεύμα ορεινές κοινότητες Φλώρινας και Καστοριάς](https://ptolemais-post.gr/images/ΔΕΔΔΗΕ-1068x712-1.jpg)
Χωρίς ρεύμα ορεινές κοινότητες Φλώρινας και Καστοριάς
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 949
Χωρίς ρεύμα έχουν μείνει αρκετές ορεινές τοπικές κοινότητες της Φλώρινας και Καστοριάς λόγω της έντονης χιονόπτωσης που πλήτττει ακόμα και αυτή την ώρα τις δύο περιοχές. Συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ έχουν ήδη μεταφερθεί στις τοπικές κοινότητες που αντιμετωπίζουν προβλήματα προκειμένου να αποκατασταθούν οι βλάβες και καμία ορεινή κοινότητα να μείνει χωρίς ρεύμα κατά τις βραδινές ώρες που η θερμοκρασία πέφτε αισθητά κάτω του μηδενός.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment