![Συγκέντρωση αγροτών έξω από το κτήριο της Π.Ε. Κοζάνης, να επισημάνουμε γίνεται ενόψει και της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δ. Μακεδονίας](https://ptolemais-post.gr/images/dsfdbdbfdbfdfbdfbfd.jpg)
Συγκέντρωση αγροτών έξω από το κτήριο της Π.Ε. Κοζάνης, να επισημάνουμε γίνεται ενόψει και της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δ. Μακεδονίας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 307
Συγκέντρωση αγροτών έξω από το κτήριο της Π.Ε. Κοζάνης, να επισημάνουμε γίνεται ενόψει και της συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δ. Μακεδονίας που κεντρικό θέμα έχει "τα προβλήματα του Αγροτικού κλάδου στη Δυτική Μακεδονία" .
Το μέγα ερώτημα είναι κάτι που μπορεί να κάνει η Περιφέρεια δεδομένου ότι τα προβλήμα είναι πανελλαδικά;
Το δεύτερο και σπουδαιότερο, ο "Περιφερειάρχης ανεμοδούρα" έχει τη βούληση να κοντράρει την Κεντρική Κυβέρνηση, αυτό είναι το κεντρικό πολιτικό ζήτημα!
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment