![Ασυνείδητοι, υπάνθρωποι!!!!](https://ptolemais-post.gr/images/φγφφγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγ.jpg)
Ασυνείδητοι, υπάνθρωποι!!!!
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 908
Την Παρασκευή 18 Φεβρουαρίου η Ομάδα Άμεσης Επέμβασης του ΑΡΚΤΟΥΡΟΥ παρέλαβε ένα ζαρκάδι που βρέθηκε από δημοτικούς υπαλλήλους του δήμου Φλώρινας την ώρα που προσπαθούσε να ξεφύγει από κάποια σκυλιά. Ενώ αρχικά το πίσω πόδι του φαινόταν σπασμένο και η αρχική εκτίμηση ήταν χτύπημα από αυτοκίνητο, μόλις μεταφέρθηκε για ακτινογραφία αποδείχτηκε ότι ο Λέων, όπως ονομάστηκε, ήταν πυροβολημένος από κυνηγετικό όπλο και έφερε δράμια που προορίζονται για κυνήγι αγριόχοιρου! Το κάταγμα στο πόδι του είναι συντριπτικό και είναι αδύνατο να το χρησιμοποιήσει. Συνεπώς οι προσπάθειες μας, προς το παρόν, επικεντρώνονται στο να διασφαλιστεί η επιβίωσή του.![274328150_5160568480622049_66071408713214926_n.jpg](/images/274328150_5160568480622049_66071408713214926_n.jpg)
![274328150_5160568480622049_66071408713214926_n.jpg](/images/274328150_5160568480622049_66071408713214926_n.jpg)
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment