![Φλώρινα: Αποχιονισμός κεντρικών οδών της πόλης](https://ptolemais-post.gr/images/FB_IMG_1642320780478.jpg)
Φλώρινα: Αποχιονισμός κεντρικών οδών της πόλης
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 413
Αποχιονισμό κεντρικών οδών της πόλης της Φλώρινας θα πραγματοποιήσουν σήμερα Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 στις 11:30 το πρωί, συνεργεία του Δήμου Φλώρινας. Ο αποχιονισμός θα γίνει στις οδούς :
-Παύλου Μελά (από την συμβολή με την οδό Ιωάννου Άρτη μέχρι την συμβολή της με την οδό Σαρανταπόρου). Οι εργασίες καθαρισμού στην οδό Παύλου Μελά θα ξεκινήσουν στις 08:30 π.μ. (ημέρα Κυριακή).
-Στεφάνου Δραγούμη (από την συμβολή της με την οδό Νικολάου Χάσου (φανάρια) μέχρι και την συμβολή της με την οδό Αρριανού (Ξενοδοχείο Αντιγόνη). Οι εργασίες καθαρισμού στην οδό Στεφάνου Δραγούμη θα ξεκινήσουν στις 11:30 π.μ. (ημέρα Κυριακή).
Παρακαλούνται οι ιδιοκτήτες να απομακρύνουν τα σταθμευμένα οχήματα τους από τις προαναφερόμενες οδούς ώστε να καταστεί δυνατή η απομάκρυνση των σωρών χιονιού και ο καθαρισμός τους.
Ο Δήμος Φλώρινας ευχαριστεί εκ των προτέρων τους δημότες τους για την κατανόηση και ανταπόκριση τους.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment