![Με το σταγονόμετρο το αλάτι! Στο Δήμο Εορδαίας](https://ptolemais-post.gr/images/ΦΩΤΟ-2-ΔΙΑΝΟΜΗ-ΑΛΑΤΙΟΥ.jpg)
Με το σταγονόμετρο το αλάτι! Στο Δήμο Εορδαίας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 575
Ptolemais-post: 25 κιλά άλας, κοστίζει περί τα 3 Ευρώ!!!! Δήμαρχε μην είσαι τσιγγούνης.
Ο Δήμος Εορδαίας, στο πλαίσιο της προετοιμασίας για την αντιμετώπιση δύσκολων καιρικών συνθηκών λόγω του χειμώνα και κυρίως του παγετού, ξεκίνησε από το πρωί την διανομή αλατιού στα σχολεία τα οποία επαναλειτούργησαν έπειτα από την περίοδο των Χριστουγεννιάτικων διακοπών.
Το ηθικό είναι ακμαίο πάντως, Δυνάμεις παντός καιρού!!! Πιο συγκεκριμένα ο εντεταλμένος σύμβουλος Πολιτικής Προστασίας Κοσμάς Σιδηρόπουλος και υπάλληλοι του δήμου,
παραδίδουν αλάτι σε συσκευασίες 25 kg στους διευθυντές κάθε ...
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment