![Ερμακιώτεια: Πολλοί ανηφόρισαν χθες στην Ερμακιά για να τιμήσουν με την παρουσία τους τις εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου "Το Φρούριο", αξιοποιώντας και το πλεονέκτημα της δροσιάς που προσφέρουν οι ορεινές Κοινοτητες](https://ptolemais-post.gr/images/452953821_1933059290531036_1289461025652161341_n.jpg)
Ερμακιώτεια: Πολλοί ανηφόρισαν χθες στην Ερμακιά για να τιμήσουν με την παρουσία τους τις εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου "Το Φρούριο", αξιοποιώντας και το πλεονέκτημα της δροσιάς που προσφέρουν οι ορεινές Κοινοτητες
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 116
Πολλοί ανηφόρισαν χθες στην Ερμακιά για να τιμήσουν με την παρουσία τους τις εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου "Το Φρούριο", αξιοποιώντας και το πλεονέκτημα της δροσιάς που προσφέρουν οι ορεινές Κοινότητες.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment