![Κορεάτισσα τουρίστρια στον Άγνωστο Στρατιώτη](https://ptolemais-post.gr/images/coreatisa_toyristria.jpg)
Κορεάτισσα τουρίστρια στον Άγνωστο Στρατιώτη
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 1300
Σχόλιο στο fb (το αφήνουμε ως έχει): 1983 υπηρετησα στην Προεδρικη Φρουρα , ημουν στην δεξια σκοπια για πολλους μηνες. Αν προσεξετε αριστερα και δεξια ειναι γραμμενα αναγλυφα οι χωρες και περιοχες που εχουν σκοτωθει Ελληνες σε πολεμο. Σε ενα απ αυτα γραφει ΚΟΡΕΑ που τοτε ειχαμε στειλει να πολεμησουν εκει. Η κορεατισσα ηρθε να μας τιμησει για την ιστορια και να προσκυνησει εμας για αυτο που καναμε τοτε γι αυτους. Κατι παρομοιο δεν ειδα τοτε οσο υπηρετουσα και δεν εχω ξαναδει ποτε πριν. Μπραβο της και εγω σαν Ελληνας την ευχαριστω που μετα απο τοσα χρονια τιμησε εμας και αυτους που χαθηκαν τοτε !
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment