![Δράση ενταγμένη στο πλαίσιο του ετήσιου προγράμματος Φιλαναγνωσίας 2023-2024 της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Πτολεμαΐδας με διοργανωτές και φορείς της Εκπαίδευσης καθώς και του Πολιτισμού](https://ptolemais-post.gr/images/407922950_1783897552113878_7839959395936323978_n.jpg)
Δράση ενταγμένη στο πλαίσιο του ετήσιου προγράμματος Φιλαναγνωσίας 2023-2024 της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Πτολεμαΐδας με διοργανωτές και φορείς της Εκπαίδευσης καθώς και του Πολιτισμού
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 649
Πρώτη διαδικτυακή συνάντηση του φιλαναγνωστικού δικτύου "Λογοτεχνικές διαδρομές στην Ιστορία" με τις συγγραφείς Αγγελική Δαρλάση και Αλεξάνδρα Μητσιάλη σήμερα στις 6.00 το απόγευμα! Δράση ενταγμένη στο πλαίσιο του ετήσιου προγράμματος Φιλαναγνωσίας 2023-2024 της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Πτολεμαΐδας με διοργανωτές και φορείς της Εκπαίδευσης καθώς και του Πολιτισμού.
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment