![ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ](https://ptolemais-post.gr/images/αρχείο_λήψης-removebg-preview.png)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 239
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Ο Σύλλογος Γονέων Κηδεμόνων και Φίλων ατόμων με Αναπηρία Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας ευχαριστεί την Αντιπροσωπεία Αυτοκινήτων ΚΑΤΑΚΗΣ ΑΕ , τον κ.Παντελίδη Σάββα ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ και την Αγροκτηνοτροφική Εορδαίας για την προσφορά τους στο Σύλλογο.
Για το Δ.Σ.
-Η- Γεν. Γραμματέας -Η- Πρόεδρος
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment