![Πτολεμαΐς: Ενημερωτικά φυλλάδια με θέμα την ασφαλή οδήγηση, ενόψει των εξορμήσεων, εντός και εκτός της Πόλεως, για τον εορτασμό των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, μοίρασε η Τροχαία Πτολεμαΐδας](https://ptolemais-post.gr/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2021-12-24_135449.jpg)
Πτολεμαΐς: Ενημερωτικά φυλλάδια με θέμα την ασφαλή οδήγηση, ενόψει των εξορμήσεων, εντός και εκτός της Πόλεως, για τον εορτασμό των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, μοίρασε η Τροχαία Πτολεμαΐδας
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 2143
Ο Αεικίνητος Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων με Αναπηρία, ο κύριος Στέλιος Αντωναρίδης θέλησε να δώσει συγχαρητήρια στο τμήμα τροχαίας Εορδαίας για την πρωτοβουλία της!
Η πρωτοβουλία (είπε) συνιστά συνέχεια της ημερίδας που πραγματοποίησε πριν λίγες μέρες στην Κοζάνη, η οποία αφορούσε άτομα με αναπηρία και την προσβασιμότητα και ότι τέτοιες προσπάθειες πρέπει να βρουν μιμητές.![Στιγμιότυπο_οθόνης_2021-12-24_135255.jpg](/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2021-12-24_135255.jpg)
![Στιγμιότυπο_οθόνης_2021-12-24_135255.jpg](/images/Στιγμιότυπο_οθόνης_2021-12-24_135255.jpg)
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment