![Προσωρινό ανάδοχο απέκτησε το έργο της επισκευής του "Σουηδικου" στη Βλάστη](https://ptolemais-post.gr/images/452933877_1931633967340235_3430187854401304082_n.jpg)
Προσωρινό ανάδοχο απέκτησε το έργο της επισκευής του "Σουηδικου" στη Βλάστη
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 68
Προσωρινό ανάδοχο απέκτησε το έργο της επισκευής του "Σουηδικού" στη Βλάστη.
Σε ανάρτηση του ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς αναφέρει πως "Άνοιξε έτσι ο δρόμος της αξιοποίησης του ως κέντρο εκπαίδευσης για την υφαντουργία ( Σχολή Υφαντουργιας), μέσα από τη σύμπραξη Υπουργείου Πολιτισμού, Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, Δήμου Εορδαίας , κοινότητας Βλάστης, Δεπαν"
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment