![ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ - Ο Σύλλογος Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια της Παρθένας Ακριτίδου, μέλος του](https://ptolemais-post.gr/images/345533amea_ptolemaida.png)
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ - Ο Σύλλογος Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια της Παρθένας Ακριτίδου, μέλος του
- Επικαιρότητα
- Εμφανίσεις: 649
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ
Ο Σύλλογος Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια της Παρθένας Ακριτίδου, μέλος του Συλλόγου μας.
Καλή Ανάπαυση ας έχει..
Το Δ.Σ. του Συλλόγου
Σχόλια υποστηρίζονται από CComment